شهر٬ شهر فرنگه....!(۲)

به نام زيباترين آغاز

سلام به همه دوستان و همراهان عزيز که با حوصله اين مطالب را می خوانيد و با دقت خاص خود به تحليل آنها می پردازيد.

۱- يکبار ديگر نسبت به وقوع انقلاب فرهنگی دوم در دانشگاهها و سرکوب و تصفيه مراکز خرد و انديشه و گروههای تاثيرگذار دانشجوئی و کنترل کامل مراکز آموزش عالی ٬ شديدا هشدار می دهيم.جريان خزنده ای که در بحرانی ترين روزهای تحکيم در اين هسته قدرت دانشجوئی تفرقه ايجاد کرد و راه خود را از مسير جنبش دانشجويی به بيراهه محافظه کاری و جيره خواری جريان اقتدارگرا کشانيد٬ اينک منافقانه تر از پيش قصد رخنه مجدد درپيکره تحکيم دارد.به هوش باشيد!!!

۲-ياران دبستانی ما در دانشگاه لرستان به اعتصاب غذا نشسته اند.در اعتراض به تحرکات نمايندگی ولی فقيه و تحريکات بسيج و ممانعت مسوولين دانشگاه در انجام فعاليت سياسی!!! امروز (۵ شنبه) روز چهارم اين روزه سياسی شان است.از خود بپرسيم ما در حمايت از ايشان چه کرده ايم؟؟

۳-با گذشت۷ سال از دوم خرداد٬ دانشگاههای آزاد از داشتن نهاد مستقل و تعين کننده ای چون انجمن اسلامی٬ آنچنان که در دانشگاههای دولتی وجود دارد٬ و با انجمنهای ساير دانشگاهها و دفتر تحکيم٬ ارتباط و هماهنگی بر قرار کند ٬ محروم هستند!!!

۴-به همه عزيزان و دوستانی که هنوز به استقلال و اصلاح طلب بودن دولت و حاميان داخل در حاکميتش اندک اميدی داشتند٬ به سبب مرگ آن شعله ضعيف اميدتسليت می گويم.گويا دولت اصلاحات ۷٬۶ ماه بقای در قدرت و تکميل خدمت به رژيم ديکتاتوری دينی ٬ طالبانيسم شيعی و حکومت ارتجاع مسلح به سلاح اتمی را برتر و والاتر از صداقت و حفظ امانت رای ملت و خيانت نکردن به مردم می داند!! ترس از چه داريد وقتی می دانيد سرانجام شما هم چون نوری٬ عبدی٬ گنجی٬ حجاريان٬ يا خرم و کرباسچيست؟

ابطحی ظاهرا مرد ترينتان بود که در اعتراض به خودسری مجلس فرمايشی نيمه نظامی استعفا داد.چه آمده بر سر دولت و نهضتی که روزی منادی بيداری٬ خرد ورزی ٬ نفی ظلم و اصلاح اشکالات حکومت بود؟ و امروز حلقه به گوش اوامر اوليای استبداد و جهل و ظلم و فساد٬ و مجری خفقان و ستم؟؟؟

خدايا!توبه می کنم از جهلی که پرده بر انديشه ام کشيد تا فريب را نبينم و صداقتش بنامم! و وهمی که اميد جلوه کرد تا فساد و ستم را اصلاح و عدل بخوانم! و به تو پناه می برم از شر شری که خود بر خود خريدم! و آتشی که خود بر خانمان خويش افکندم! و از نفرينی که از سوی فرزندانم بر خود نگاشتم!!!

/ 3 نظر / 14 بازدید
ذره

سلام . سپاس خدا را . اين ذره بي مقدار ٬ وبلاگي را با عنوان شب شعر ٬ و موضوع « ياد پدر » ٬ برای علاقه مندان به شخصیت امیرالمومنین علی علیه السلام آماده کرده است. ميلاد امام مجتبي عليه السلام مبارک ٬ خداوند نگهدارتان باد .

فيروز

غدير ! و جنبش تبليغ ! از همين الان ! دير هم شده ! تا غدير چند ماه بيشتر نمانده ! از امام زمان کمک بگيريم و بگوئیم يا علی مدد ! و شروع کنيم .

مهدي

سلام ...خيلی خوب بود...به ما هم سری بزن...منتظريم